10290 NERO ANGOLA SILVER
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10290 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 323cm / 127inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |
| Block | 10290 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 323cm / 127inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |